Гарантія

 
 

Шановні покупці і партнери!

   Одним з найважливіших критеріїв при формуванні асортименту компанії Pro100ceramica є бездоганна якість товарів. Ми можемо з усією відповідальністю заявляти, що гарантуємо якість будь-якого товару, що пропонується до продажу в нашому салоні.

   Ретельний відбір постачальників, перевірка сертифікатів походження, наявність реєстраційних посвідчень на пропоновану вам продукцію, відповідність найсуворішим європейським стандартам якості і безпеки - всі ці складові при виборі товарів практично виключають можливість придбання підробок і товарів сумнівної якості. Ми віддаємо пріоритет відомим, перевіреним торговим маркам, виробленим на території Євросоюзу або під контролем європейських або американських брендів.

   Компанія Pro100ceramica вже 3 роки займається роздрібними продажами керамічної плитки та сантехніки і за цей час завоювала довіру тисяч покупців. Підтримуючи на висоті якість пропонованої продукції, ми піклуємося не тільки про збереження нашої репутації, але і, безумовно, про здоров'я і благополуччя наших клієнтів.

   Інформація про походження і сертифікації наших товарів, представлених в салоні, відкрита для всіх бажаючих.

   Якщо вам необхідні додаткові гарантії і підтверджуючі документи на нашу продукцію, ми готові надати їх за Вашим запитом.

Якщо Ви не задоволені придбаної Вами продукцією, є можливість повернути або обміняти товар. Ця процедура не буде складною, якщо дотримуватися кількох простих правил. Ми цінуємо нашого клієнта, тому завжди готові розглянути подібні ситуації і прагнемо знайти найбільш зручні для Вас рішення.

У тих випадках, коли Ви замовили товар помилково або сумніваєтеся в якості придбаної Вами продукції, існують нескладні механізми повернення товару. Прості правила врегулювання таких ситуацій допоможуть легко усунути незручності в найкоротші терміни.

Придбані у нас товари можна повернути:

протягом 14 днів з моменту покупки.
товар приймається, якщо він не був використаний, знаходиться в оригінальній упаковці, має повну комплектацію, повертається в тому ж стані, в якому був придбаний.
в тому випадку, якщо ви придбали більшу кількість керамічної плитки ніж вам потрібно, вона приймається тільки кратно упаковок, а декори і фризи поштучно.
також Ви повинні обов'язково показати оригінальний товарний чек.
повернення дефектних товарів можливо, якщо спеціальна експертиза показала, що дана продукція не відповідає стандартам якості.
Слід зазначити, що повернення товару здійснюється тільки в нашому салоні.

Вибираючи салон Pro100ceramica, ви завжди можете бути впевнені в якості ваших покупок і уваги до вас! 

 

Гарантия

Мы гарантируем качество и подлинность всех товаров

Доставка

Бесплатная и быстрая доставка по указанному городу.

Поддержка

Клиентская служба 24 часа / 7 дней в неделю.

Заказ обратного звонка

11 + ? = 14